سفارش تبلیغ
سرور اختصاصی
سرور اختصاصی
طولانی ترین سفر، سفر کسی است که در جستجوی برادری صالح است [امام علی علیه السلام] 'به جنبش وبلاگ نویسان پیرو حق ملحق شوید'
حق و باطل

زندانیان را آزاد کنید!؟!؟

هاشمی رفسنجانی( 1388/04/26  نماز جمعه ):
   لازم نیست در این شرایط ما افرادی را به این نامی که الان است در زندان داشته باشیم. اجازه بدهیم این‌ها بیایند و به خانواده‌های‌شان برسند. نگذاریم به خاطر زندانی بودن یک عده دشمنان ما، ما را سرزنش و شماتت کنند. برای ما بخندند و برای ما  نقشه بکشند. ما باید این‌قدر رشادت، حلم و صبر داشته باشیم که همدیگر را تحمل کنیم.  

نامه سرگشاده خاتمی، موسوی و کروبی به مراجع تقلید:
   تنها راه برون رفت از این وضعیت، آزادی تمامی بازداشت‌شدگان است/فقط به اصلاح امور کشور وملت می‌اندیشیم!

   میرحسین در جمع خانواده‌های بازداشت‌شدگان وقایع اخیر:
   زندانیان سیاسی باید هر چه سریع‌تر آزاد شوند/باید هزینه بپردازیم تا آینده بهتر داشته باشیم!
  وی اضافه کرد: ملت ما می‌داند که در پشت چهره‌ی بازداشت‌شدگان روح‌های لطیف و بزرگی وجود دارد. برخی از این افراد کسانی هستند که دهها سال برای این نظام زحمت کشیده‌اند و چه کسی است که باور کند اینها منافع ملی خود را برای خواسته‌های بیگانگان بفروشند؟ چه کسی باور دارد که چند آدم حقیر و وابسته بتوانند حرکت‌های میلیونی مردم را ساکت کنند؟ آیا این توهین به شعور مردم و آرای آنها نیست؟ این یک توهین است و آثار زشت خود را در پی خواهد داشت.

   زهرا رهنورد :
   تاکید زهرا رهنورد بر ضرورت آزادی هر چه سریع‌تر بازداشت‌شدگان وقایع اخیر!
    ایراد اتهام و افتراپراکنی علیه برادرم قابل تحمل نیست!

   آیت‌الله العظمی موسوی اردبیلی خواستار شد:
   رعایت حقوق افراد بازداشت شده، آزاد کردن افراد بیگناه و دلجویی از خانواده‌های داغدیده!

عناوین بالا خلاصه ای از عناوین خبر گزاری ها در این چند روز اخیر است .اما با گذشت زمان برای همگان روشن می شود که چرا اینان اینقدر اسرار به آزادی متخلفان در بند دارند؟ چرا هاشمی در خطبه های نماز جمعه در حالی که تاکید دارد  من در  پشت این تریبون جناحی صحبت نمی کنم اما به آزادی سردمداران اغتشاشات اسرار دارد؟

دادگاه آشوبگران

جواب:

ابطحی: هاشمی، موسوی و خاتمی 3 ضلع مثلث ناامنی
پس از انتخابات در جلسه مشترکی هاشمی رفسنجانی، موسوی و خاتمی با هم قسم شدند که پشت یکدیگر را خالی نکنند و بنده نمی‌دانم که این تنها نگذاشتن و یاری کردن یکدیگر پس از 11 میلیون فاصله برای چه بود.

ابطحی:هاشمی قصد انتقام از احمدی‌نژاد و رهبری را داشت 
هاشمی در ذهن خود قصد انتقام از احمدی‌نژاد و مقام معظم رهبری را داشت؛ این‌ها همه مسائلی بود که در ذهن موسوی به عنوان توهم همراهی شکل گرفته بود.

فرزندان هاشمی در آشوب ها
ابطحی: مهدی هاشمی برای اینکه جمعیت را در خیابانها نگه دارد خیلی فعال بود
به خیابان آوردن جمعیت قبل از انتخابات مقدمه ای بود برای به خیابان آوردن آنها در شب شنبه، افرادی مانند فاتح، تاج زاده، خاتمی و ستادش، مهدی هاشمی و آدمهایش برای اینکه جمعیت را در خیابانهای شهر نگه دارند خیلی فعال بودند و همه اینها در پیش بینی و طراحی برنامه برای شب شنبه نقش داشتند

توهم تقلب:
زمانی که قرار بود موسوی مدارک مربوط به بحث تقلب در انتخابات را مطرح کند به خاطر دارم در جلسه مجمع روحانیون مبارز وقتی بحث ارائه مدارک تقلب در انتخابات مطرح شد یکی از دوستان که قبلا وزیر کشور هم بود گفت‌ همه این مدارک اگر جمع شود و درست باشد 700 هزار رای بیشتر نمی‌شود. بنده وقتی از موسوی به عنوان هندوانه سربسته یاد کردم به خاطر همین توهمات بود که در موسوی وجود داشت که وی امکان تقلب 11 میلیونی را امکان پذیر می‌دانست.

زمان چیز عجیبی است . زمان پرده از چهره منافقان بر می دارد و آنان را رسوا می کند. با نگاهی به 5 سال پیش حرف بنده را تایید می کنید. چه کسی فکر می کرد هاشمی که آنهمه قداست برای خود قائل بود امروز مردم ایران او را با چهره نفاق و دو رویی بشناسند.
امروز در دادگاه ها مشاهده خواهید کرد که نوچه های هاشمی دهان باز کرده و حقایق را می گویند. چیزی که هاشمی از آن هراس داشت. و اگر دقت کرده باشید در این روز های اخیر خیلی سعی کرد به آقای خامنه ای خود را نزدیک کند اما مردم دیگر فریب نمی خورند!
 

باور نمی کنید !
باز هم صبر کنید زمان حق و باطل را نمایان می کند  

 

  • کلمات کلیدی :
 • عباس فاتح ::: یکشنبه 88/5/11::: ساعت 10:59 صبح


  لیست کل یادداشت های این وبلاگ

  >> بازدیدهای وبلاگ <<
  بازدید امروز: 21
  بازدید دیروز: 13
  کل بازدید :42122

  >> درباره وبلاگ <<
  حق و باطل
  مدیر وبلاگ : عباس فاتح[21]
  نویسندگان وبلاگ :
  عزیز[1]
  رضا ساروی[2]

  ولایت فقیه و رهنمودهای ایشان معیار تشخیص حق از باطل است

  >>برگزیده ها<<

  >> پیوندهای روزانه <<

  >>دسته بندی یادداشت ها<<

  >>لوگوی وبلاگ <<
  حق و باطل

  >>لینک دوستان<<

  >>مهم<<  لوگوی پایگاه وبلاگ نویسان ارزشی

  >>جنبش<<

  با قرار دادن تصویر زیر در کنار وبلاگ خود به جنبش بپیوندید و نام وبلاگ خود را در نظرات اعلام کنید


  موسوی را محاکمه کنید  >>خروجی وبلاگ<<